Ласкаво просимо в світ натурального каменю!

Ласкаво просимо на сайт нашої компанії! Разом з нами ви поринете в ще не до кінця відомий світ натурального каменю. Граніт і мармур, травертин і вапняк, піщаник і кварцит, онікс і штучний камінь ─ з усіма їхніми різновидами можна ознайомитися тут.

Кілька слів про нас і продукцію

Ми здійснюємо пряму поставку каменя, співпрацюємо з Іспанією, Туреччиною, Італією, Індією, Китаєм, а також воліємо і матеріали вітчизняного виробництва. Ось чому у нас можна придбати камінь за вигідними цінами (зразки і ціни на матеріали дивіться в каталогах і на вітринах виставкових залів). Наші склади оснащені вантажним устаткуванням, представлений матеріал є в наявності, а саме:
 • продукція з білого мармуру (облицювальна плитка, сляби, підвіконня та ін. продукція, включаючи перила, вази, кулі, стовпи);
• граніт і мармур;
У наших цехах відбувається справжнє диво: звичайний «незвичайний» камінь перетворюється в продукцію дивовижної краси, відтінків і якості. Судіть самі:
• стільниці для кухні та ванної;
• сходи і ступені;
• підвіконня різної конфігурації і розмірів;
• балясини, плінтуси та ін. оздоблювальний матеріал;
• колони, скульптури, фонтани, вазони та ін. заготовки для ландшафтного дизайну;
• щебінь, брекчія з мармуру і граніту різних родовищ.
Якщо ви постійний клієнт, то персональний менеджер нашої компанії завжди сповістить про нові надходження продукції, спецпропозиції та акції; забезпечить в якості реклами фолдерами, каталогами та зразками каменю, зробить розрахунок матеріалів і вартість послуг, включаючи послугу «під ключ». З сайту можна завантажити на свій комп'ютер файл з прайсом. Про зміну цін на продукцію, акційні пропозиції ви дізнаєтеся першими. На сторінці новин ви познайомитеся з новинками місяці, декади, року і їх характеристиками.

Компанія і партнери

Наша компанія так само, як і ви, зацікавлені в плідній і довготривалій співпраці, так що якщо ви є представником чесної компанії, готової розвиватися, з серйозним підходом до справи, то нам разом можна працювати над просуванням продукції. На сайті є вся необхідна інформація: контакти, адреси, дзвінок менеджеру, заявка прямо на сайті і т.д. Фахівці компанії впевнені: раз відвідавши наш сайт або прийшовши до нас в гості, ви ще не раз сюди повернетеся, щоб побалувати себе улюблених черговим виробом з натурального каменю!